Pagal funkciją

Planilux

SGG PLANILUX yra aukštos kokybės skaidrus negrūdintas stiklas gaminamas liejant stiklą labai aukštoje temperatūroje.

SGG PLANILUX atitinka EN 582-2 standartą.

Planibel

Informaciją rasite buklete.

Diamant

SGG DIAMANT yra skaidrus stiklas, charakterizuojamas kaip stiklas, su mažu anglies oksidų kiekiu.

Šio stiklo ypatinga sandara užtikrina aukštą šviesos praeinamumą ir reguliuoja „žalią mirgėjimą“, būdingą paprastam skaidriam stiklui SGG PLANILUX.

Stadip

Stiklas SGG STADIP yra laminuotas apsauginis ir saugus stiklas, atitinkantis standartą EN 12543.

Stadip Protect

SGG STADIP PROTECT yra laminuotas apsaugojantis ir saugus stiklas, atitinkantis standartą EN 12543. Šis stiklas susideda iš dviejų ar daugiau stiklo lakštų, sujungtų tarpusavyje PVB plėvele

Stadip Color

SGG STADIP COLOR yra spalvotas laminuotas stiklas, susidedantis iš dviejų stiklo lakštų, laminuotų spalvota PVB plėvele.

Gali būti išgaunami įvairūs atspalviai derinant skirtingų spalvų plėveles.

Stadip Silence

SGG STADIP SILENCE yra akustinis laminuotas stiklas, susidedantis iš dviejų ar daugiau stiklo lakštų, sujungtų tarpusavyje viena ar keletu PVB plėvelių. Šis stiklas gali būti panaudojamas vieno stiklo stiklinimui, kaip pavyzdžiui, garso izoliacinėms pertvaroms.

Miralite Revolution

SGG MIRALITE REVOLUTION yra ypatingai ilgalaikis stiklas, dengtas veidrodine danga.

Puiki technologijos naujovė gaminant be vario ar plieno pagerina stiklo optines savybes bei žymiai padidina ilgaamžiškumą. Atitinka pr EN 1036 standartą.

Miralite Antique

Stiklas SGG MIRALITE ANTIQUE yra dekoratyvinis stiklas, dengtas veidrodine plėvele bei pagamintas maišant metalo nuosėdų išsidėstymą. Dėl dekoratyvinio efekto stiklas SGG MIRALITE ANTIQUE atrodo švelnus ir minkštas – tai suteikia interjerui subtilumo.

Vision – Lite

SGG VISION-LITE yra neatspindintis stiklas, kuris gaminamas iš ypač skaidraus stiklo SGG DIAMANT ir turi labai mažą šviesos atspindėjimą. Stiklas yra maksimaliai permatomas ir optiškai skaidrus bei ir užtikrina visą laiką optimalų matomumą.

Jaroszowiec

RAŠTUOTAS STIKLAS
Lakštinis stiklas, tiek raštuotas, tiek armuotas, yra gaminamas nuolatinio valcavimo metodu. Jis gali būti bespalvis arba gintaro spalvos ar rudas.

Decorglass

Raštuotas stiklas gaminamas liejant ir voluojant skaidrų arba tonuotą pusiau permatomą lygų stiklą.

Decorglass wired

SGG DECORGLASS WIRED yra FLOAT tipo, permatomas, skaidrus raštuotas stiklas, kuriame įlietos metalinės grotelės, kurių kvadratėlių plotas yra 12.5 mm2.

Masterglass

SGG MASTERGLASS - permatomas stiklas, turintis modernią tekstūrą su paprastais geometriniais raštais ant pusiau permatomo matinio bazinio stiklo.

Planilaque evolution

SGG PLANILAQUE yra lakuotas, spalvotas ir uždažytas stiklas, gaminamas dengiant ir įdeginant ilgaamžiško bei atsparaus lako dangą į vieną stiklo pusę.

Satinovo

SGG SATINOVO yra gaminamas ėsdinant rūgštimi vieną skaidraus stiklo SGG PLANILUX, ypač skaidraus stiklo SGG DIAMANT ar tonuoto SGG PARSOL pusę. 

PYROSWISS

SGG PYROSWISS yra skaidrus stiklas, kuris gaminamas specialiai apdirbant stiklą karščiu, atliekant grūdinimą ir Heat-Soak testavimą. Laikantis griežtų gamybos proceso reikalavimų pasiekiamos puikios atsparumo ugniai savybės. Šis stiklas sukurtas, kad efektyviai apsaugotų nuo liepsnos, dūmų bei toksinių dujų. Klasifikuojamas į E30, E60 ir tam tikrais atvejais į E90 atsparumo klases.

Vetroflam

SGG VETROFLAM yra gaminamas iš stiklo lakštų su specialia karštį atspindinčia veidrodine danga. Puikios šio stiklo atsparumo ugniai savybės išgaunamos kruopštaus gamybos proceso, aukštos kokybės grūdinimo ir Heat Soak testo metu. Griežta kokybės užtikrinimo programa, tikrinama trimis etapais, garantuoja, kad stiklas yra nuolatos lyginamas su esamais standartais.

CONTRAFLAM

SGG CONTRAFLAM yra ugniai atsparus stiklas, atitinkantis kategorijas nuo EI 30 iki EI 120. Stiklo paketai susideda iš stiklo lakštų, atskirtų viena ar keliomis kameromis. Išorinis stiklas gali būti grūdintas SGG SECURIT ar laminuotas SGG STADIP PROTECT.