Vision – Lite

SGG VISION-LITE yra neatspindintis stiklas, kuris gaminamas iš ypač skaidraus stiklo SGG DIAMANT ir turi labai mažą šviesos atspindėjimą. Stiklas yra maksimaliai permatomas ir optiškai skaidrus bei ir užtikrina visą laiką optimalų matomumą.

SGG VISION-LITE įmanomas ir laminuoto SGG STADIP PROTECT pavidalu. Šis stiklas vakuumo sąlygomis padengtas magnetiniu būdu purškiant antireflektinę dangą ant stiklo. Danga pasižymi unikalia savybe labai sumažinti šviesos atspindėjimą. Du padengti stiklo lakštai laminuojami į SGG STADIP ar SGG STADIP PROTECT stiklą. Norint užtikrinti mažą atspindėjimą, stiklo danga turi būti ant išorinių laminuoto stiklo pusių.

 

Panaudojimas

SGG VISION-LITE gali būti naudojamas:

  • Eksterjere: parduotuvių ir komercinių pastatų fasadams, stiklinimams, kur matomumas yra svarbus ypač nakties metu (panoraminiams restoranams, oro kelio kontrolės bokštams, benzino kolonėlių langams), kelių, geležinkelių bei oro uostų ženklams,
  • Interjere: aukštos kokybės paveikslų rėminimui, interjero vitrinoms (prabangių prekių parduotuvėse, muziejuose ir kt.), interjero pertvaroms (kontroliuojamuose kambariuose, ligoninėse), pertvarinėms kabinoms, kino teatrų projektavimo kambariuose, televizijos studijose, aparatūros kontrolės kambariuose.

Pastabos: 

Naudoti šį stiklą stalams nerekomenduojama, kadangi yra tikimybė subraižyti stiklo dangą.

 

Pritaikymas SGG VISION - LITE®
Eksterjeras - Individualių gyvenamų pastatų
Stiklai paveikslams Galima
Eksterjeras - visuomeninių pastatų
Curtai walling - Facades Galima
Parduotuvės vitrinos Rekomenduojama
Interjeras
Baldai Galima
Stiklinės pertvaros Galima
Vidaus patalpų dekoratyviniai elementai Rekomenduojama
Pramoninės ir kitos pritaikymo sritys
Railway Galima
Stiklai automobiliams Galima
Street furniture Rekomenduojamas