Naujienos

„Maristika“ – stiklo ekspertai Lietuvoje

- 2005.01.18 -

Šiuo metu „Maristika“  stiklo rūšių pasiūla yra išties didelė, be to, prekiaujama ir kitomis medžiagomis, skirtomis stiklo paketų gamybai ir stiklo priežiūrai.  „Maristika“ gilinasi į stiklo sritį, todėl gali pasiūlyti architektams puikių stiklo panaudojimo sprendimų.  

Per pastaruosius pora dešimtmečių nė viena medžiaga architektūroje tiek neišpopuliarėjo ir tiek neįsiskverbė į slapčiausias erdves, kiek stiklas. Šiuo laikotarpiu stiklas tapo itin universalia statybine medžiaga, tiesiog stebinančia estetinių galimybių įvairove ar net savo konstrukcinėmis savybėmis. Stiklas smarkiai patobulėjo techniškai, išaugo jo estetinės galimybės, tačiau viena nepakito — jis ir toliau plačiai naudojamas pastatų fasadams.

„Maristika“, būdama išskirtine Prancūzijos koncerno „Saint-Gobain Glass“ stiklo platintoja  Lietuvos rinkoje,  didžiuojasi galimybe tiekti tik aukščiausios kokybės stiklą. Be stiklo ir komplektuojamųjų stiklo gamybos detalių, mes taip pat konsultuojame tiek architektus ar fasadų gamintojus, tiek ir visus vartotojus, kuriems yra ypač aktualūs naujausi ir racionalūs stiklo panaudojimo sprendimai architektūroje.  

„Maristika“, atstovaudama pasaulinio lygio koncernui  „Saint-Gobain“, gali pasiūlyti  „Saint-Gobain“ stiklo būdama viena iš šios pramonės lyderių. Ji atsakinga už tai, kad atsirastų kuo daugiau naujų stiklo savybių panaudojimo sprendimų nuo atsparumo ugniai iki šilumos izoliacijos, nuo garso lygio sumažinimo iki saugumo – ir tai būtų funkcionaliai pritaikoma pastatuose.

Mes, atstovaudami „Saint-Gobain Glass“ stiklo pramonės lyderiui, perteikiame visus naujausius technologijos sprendimus, ir kaip vieną iš naujausių galima pasiūlyti savaime nusiplaunantį stiklą SGG BIOCLEAN. Kompetentinga testavimo sistema garantuoja ne tik gaminių ir jiems keliamų reikalavimų atitikimą, bet jūs galite būti užtikrinti ir Saint–Gobain Glass stiklo kokybe, nepriklausomai nuo to, kurį stiklą bepasirinktumėte. 
Tikimės, kad mūsų darbuotojų profesionalus požiūris leis tinkamai atstovauti Jūsų lūkesčiams ir tinkamai parinkti stiklą netgi itin sudėtinguose projektuose.

Mes prekiaujame tik kokybišku visų rūšių stiklu, atitinkančiu aukščiausius technikos, estetikos, šilumos izoliacijos ir energijos taupymo reikalavimus. 

Pasirinkdami  „Maristika“Saint-Gobain Glass atstovus, Jūs pasirenkate galingos įmonės vardą, kompetenciją ir garantijas — įmonės, kuri Lietuvos rinkoje jau daugiau kaip 10 metų  kuria ir vystosi toliau Jūsų labui.

Akivaizdu, kad stiklas architektūrai ir toliau svarbus ne vien dėl ištobulėjusių techninių savybių, bet ir dėl kūrybingų architektų, besistengiančių perprasti estetines jo paslaptis. Architektūros specialistai įsitikinę, kad tikroji stiklo era architektūroje dar tik prasideda.